Наши услуги

Разработка сайта
Техподдержка сайта
Продвижение в Google, Youtube

Портфолио

Интернет магазин
Интерьер
Информационное услуги
Образование
Прочее
Реклама в интернете
Строительство
Техподдержка
Транспорт
«AB PRODUCTION» — http://abpro.kz/
Компания «Dimax» — http://katalog.dimax-mebel.kz/
Компания «EuroLux» — https://shop.mebel-eurolux.kz/
«Қ.Қуанышбаев атындағы Мемлекеттік театр» — http://kaztheatre.kz/
Ресторан «Тулпар» — http://tulpar-restaurant.kz/
ТОО «Market-C» — http://polotense.kz/
TOO «LUXOR» — http://luxor-astana.kz/promo/
ТОО «МАКСАТ» — http://www.camsee.kz/
«SIM Сингапурский институт менеджмента» — http://ru.simge.edu.sg/
«WorldSkills Kazakhstan» — http://worldskills.kz
«Агентство BS Education» — http://bsedu.kz/
Event агентство «Gaziz Studio» — http://1.tamada.com.kz/
Ұлттық портал «Қазақ Үні» — https://qazaquni.kz/
«Медицинский университет Астана» — http://www.amu.kz/
Казахстанская правда — https://www.kazpravda.kz/
Ақпараттық порталы «Su24.kz» – http://su24.kz/
«Kazakhstan Zaman» — http://kazakhstanzaman.kz
TOO «Astana Window» — http://astanawindow.kz/
Әкелерге арналған алғашқы танымдық-тәрбиелік алаң «Talbesik» — http://talbesik.kz/
Мебельная компания «Lidermebel» — http://lidermebel.kz/
Ақпарат жеткізу порталы «JetInform» — http://jetinform.kz/
Дешті-қыпшақ ақпараттық порталы «Deshti Qypshaq» — http://deshti-qypshaq.kz/
TOO «Эвакуатор» — http://aktauevakuator.kz/
Информационное агентство «Taraz Radar» — http://taraz-radar.kz/
Компания «Asyl Mebel» — http://asyl-mebel.kz/
Корпусная мебель на заказ любой сложности «Dream Decor Astana» — http://dreamdecor.kz/
Магазин спортивного питания «SPORT-MARKET.KZ» — http://sport-market.kz/
Детско-юношеская футбольная команда FC «Royal-Astana» — http://fcroyalastana.kz/
Молодежный портал города Атырау «ZhasАtyrau» — http://zhasatyrau.kz/
«WorldSkills Kazakhstan» — http://worldskills.kz
Ақпараттық сараптамалық портал «TuranInform.KZ» — http://turaninform.kz/
Гостиничный комплекс «Тумар Халал» — http://tumarhalal.kz/
Жас зиялыларға арналған танымдық журнал «МӨЛДІР БҰЛАҚ» — http://moldir-bulak.kz/
ТОО «Мебель на заказ» — http://mebelzakaz.kz
«Furnitures in Dubai» — http://furnituresindubai.com
Компания «LUXOR» — http://luxor-astana.kz/
TOO «Deko Design» — http://dekodesign.kz
Санаторий «Жанақорған» — http://szhanakorgan.kz/
«Мақпалдың мақамды жырлары» — http://maqpalsher.kz/
TOO «Жалюзи» — http://like-minded.kz/j
«Like Minded» — http://like-minded.kz/
Әлеуметтік қоғамдық танымдық сайт «Елана» — http://elana.kz
TOO «Astana Okna» http://astanaokna.kz
«Astana Furniture» — http://astanafurniture.kz/
Тоо «АРТ мебель» — http://mebeljaluzi.kz/
Клининговая компания и аренда спецтехники «Maxima» — http://maxiclean.kz/
Республиканское Государственное Предприятие «Казводхоз» — https://qazsu.kz
Транспотрная компания «1 ТрансПарк» — http://1park.kz/
Транспортная компания «BIG PARK ALMATY» — http://gruzoperevozkialmaty.kz/
TOO «Жалюзи и Ролл-Шторы РОЛЛ ШТОРЫ» — http://blindsastana.kz/
EVENT AGENCY «BAQSTAR» — https://baqstar.kz/
TOO «КРАШЕННАЯ МЕБЕЛЬ» — http://astanamebels.kz
ТОО «Egsat consulting» — http://egsat.kz
Кто мы?
Нуржол Табигат - IT-специалист Образование - высшее
Read More